Bo Lassen akvarell samt etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO LASSEN (1900-tal) (2): Liggande kvinna, signerad Lassen, akvarell, ca 24,5x10 cm, Komposition, signerad Bo Lassen, etsning, ca 15,5x12,5 cm

398531

2016-08-08