Bengt Carlberg pastell

Bengt Carlberg pastell
Bengt Carlberg pastell
Bengt Carlberg pastell
Bengt Carlberg pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT CARLBERG (1897-1967): Blomsterstilleben, signerad och daterad Carlberg -45, pastell, ca 55x46 cm

398533

2016-08-08