MARX FLINTABIL

MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL
MARX FLINTABIL

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARX FLINTABIL, 1960-tal, Fred Flinta sittane i bil, litograferad plåt, Freds huvud i plast, friktionsdriven, längd ca 17 cm

smärre slitage

398534

2016-09-07