Ulf Johansson skulptur

Ulf Johansson skulptur
Ulf Johansson skulptur
Ulf Johansson skulptur
Ulf Johansson skulptur
Ulf Johansson skulptur
Ulf Johansson skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF JOHANSSON, skulptur, glas, Sjöhyttan, Unik Sverige samt egenhändigt signerad, höjd ca 29 cm

nagg på livet

398537

2016-08-08