Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, furu, 1900-talets första kvartal, skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

398543

2016-08-08