4 häften och kartor över Stockholm
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLM, BL.A. ÅNGBÅTSKARTA (4). 4 broschyrer och kartor över Stockolm, bl.a. EURÉN, D. M., Ångbåtskarta öfver Stockholms omgifningar. Saltsjösidan I-II, Stockholm utan år (1890-tal), 2 utvikbara kartor, BRODIN-DAHLMAN, Karta öfver Stockholm1896.
I originalband. Litet format. 4 vol.
Något nötta, vissa småskador
398557
2016-08-08