Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 2000-tal, i pormböjd bok med snurrbar centralfot, vippfunktion, klädsel i naturfärgat fårskinn, höjd ca 90, 80x80 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
398565
2016-08-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner