Fåtölj fårskinn

Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn
Fåtölj fårskinn

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, 2000-tal, i pormböjd bok med snurrbar centralfot, vippfunktion, klädsel i naturfärgat fårskinn, höjd ca 90, 80x80 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

398565

2016-08-08