Soffa
2016-08-08
398568
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, bok, 19/2000-tal, lösa plymåer klädda i geometriskt mönstrad textil, höjd ca 80, 145x65 cm
Smärre slitage