Rökelsekar Kina Brons

Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons
Rökelsekar Kina Brons

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, 2 st., brons, Kina, 1800-tal, reliefdekor, höjd ca 10-15 cm

Lagningar, skador

398570

2016-08-08