Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, bemålad, bronserade beslag, höjd ca 78, 105x41 cm

Skador, nyckel finns

398577

2016-08-08