Kienzle bordsur

Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIENZLE, bordsur, 1900-talets första hälft, bemålad plåt, höjd ca 9, 8x5 cm

Slitage

398585

2016-08-08