Fiollådor

Fiollådor
Fiollådor
Fiollådor
Fiollådor
Fiollådor
Fiollådor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIOLLÅDOR (3) tidigt 1900-tal samtliga i trä varav 2 i riopalisander (fanér) handtag och beslag i brons, höjd ca 15, längd 78 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

398597

2016-08-09