Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, mahogny, England, 1900-talets första hälft, med låda, på hjultrissor i mässing, höjd ca 59, 44x44 cm
Slitage
398600
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här