Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med bord, tidigt 1900-tal, blandstil, dekor i trä och pastellage, blankförgylld samt med slagmetall, bord med vit marmorskiva, höjd ca 145, bredd ca 60 cm

Marmorskivan spräckt, bruks och åldersrelaterat slitage.

398601

2016-08-09