Spegel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med bord, tidigt 1900-tal, blandstil, dekor i trä och pastellage, blankförgylld samt med slagmetall, bord med vit marmorskiva, höjd ca 145, bredd ca 60 cm
Marmorskivan spräckt, bruks och åldersrelaterat slitage.
398601
2016-08-09