Nallebjörn & apa

Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa
Nallebjörn & apa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NALLEBJÖRN, APA, 2 dlr., textil, 1950/60-tal, nallen sittande, apan med cymbal, höjd ca 37 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

398603

2016-08-09