Klädskåp Jugend

Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, Jugend, blå bemålning, skåpsdörr med fasettslipat spegelglas samt garderobsinredning, höjd ca 183, 65x50 cm

Slitage, senare bemålning

398607

2016-08-10