Glasunderlägg

Glasunderlägg
Glasunderlägg
Glasunderlägg
Glasunderlägg
Glasunderlägg
Glasunderlägg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASUNDERLÄGG / COASTERS, 12 st., 1930-tal, Perstorp, T. Wendt, Isolit och silver, diameter ca 6 cm

Smärre slitage. Enstaka mindre kanstskada

398608

2016-08-08