Bordslampa i sten
2016-08-09
398634
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, föreställer Nefertiti, kalcitalabaster, höjd ca 19 cm
Smärre slitage