Färglitografi
2016-08-09
398635
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN INGE DE MONER HÖGLUND (1935-2008): Komposition, signerad, 49/65, färglitografi, bladmått ca 75x55 cm