Byrå
2016-08-10
398636
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BYRÅ, Karl Johanstil, 1900-tal, fanérad i lövträ, skyltmärkt Peterson & Nilson Stockholm, höjd 88, 92x42 cm
Slitage. Nyckel finns