Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA med fem hyllplan 1900-talets första hälft, svarvad dekor, höjd ca 140 cm
Visst slitage
398642
2016-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här