Makode Linde färglitografi

Makode Linde färglitografi
Makode Linde färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MAKODE LINDE (född 1983): "Betty Boop", signerad Makode, 23/65, färglitografi, ca 32x26 cm

Kuntoraportti

398658

Päivämäärä:

2016-08-13