Makode Linde färglitografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MAKODE LINDE (född 1983): "Betty Boop", signerad Makode, 23/65, färglitografi, ca 32x26 cm
Kuntoraportti
398658
Päivämäärä:
2016-08-13