Soffbord/ sidobord 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets mitt, skiva i teak, ben och hylla i svart plastöverdragen metall, höjd ca 50, 59x35 cm

Slitage, fläckar

398664

2016-08-10