Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 6 st., "Gästis", rödbok, Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbetsade, skinnklädsel, stapelbara, stämplade, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
398676
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här