Hallyktor

Hallyktor
Hallyktor
Hallyktor
Hallyktor

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLYKTOR, 1 par, 1900-talets slut, metall samt glas, svartmålade, i form av stjärnor, höjd ca 42 cm

Slitage

398687

2016-08-10