Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TABERGSMÖBLER, 1960-tal, sideboard i teak med dörrar och lådor, senare svartlackerad toppskiva, höjd 80, 150x44 cm

Visst slitage, senare svartlackerad topp

398688

2016-08-09