Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, i teak med benställning i bok, dörrar och lådor, höjd 82, 180x44 cm
Visst slitage, ett lås defekt
398694
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här