Serveringsvagn Svenskt Tenn

Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn
Serveringsvagn Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 200 SEK

5 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm

Visst slitage

398695

2016-08-10