Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm
Visst slitage
398695
2016-08-10