Bordslampa mässing
2016-08-09
398706
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, mässing med genombruten dekor, 1900-talets första hälft, höjd inkl. skärm ca 60 cm
Skärm med skador, fläckar