Brosch 1800-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BROSCH, silver, 1800-talets andra hälft, i form av blomma, antik- och rosenslipade diamanter, mittsten ca 0,30 ct, blomsterformad, broschnål i guld, bredd ca 2,6 cm, total vikt ca 7 g
Omarbetad, senare broschnål
398710
2016-08-11