Carl David Phil

Carl David Phil
Carl David Phil
Carl David Phil
Carl David Phil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL DAVID PIHL (f. 1865): Mansstudie, olja på pannå, signerad och daterad -92, 27,5x23 cm

398713

2016-08-16