Mattel Barbie, Ken och Skipper
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTEL BARBIE, KEN OCH SKIPPER, 3 dlr., 1960-tal, blond Barbie, klädd i svart examensdräkt, brunhårig Ken, 1962, marinblå kostym, brunhårig Skipper, strandklänning, diverse kläder samt diverse tillbehör
Obetydliga skador
398714
2016-08-16