Dag Björn Hellsing oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

DAG BJÖRN HELLSING (f. 1923): Motiv med sittande kvinna, signerad DB Hellsing, olja på pannå, ca 100x70 cm

398716

2016-08-14