Gjutformar för glass och choklad

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHOKLADFORMAR, 5 st., tidigt 1900-tal, vissa stämplade, ca 9x19 -14x25 cm

398723

2016-08-10