Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EDUARDO FRITZ (1900-tal): "He ain´t heavy", aktobatclowner, skulptur, signerad samt daterad 1987, höjd 55 cm
398734
2016-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här