Eduardo Fritz skulptur

Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur
Eduardo Fritz skulptur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDUARDO FRITZ (1900-tal): "He ain´t heavy", aktobatclowner, skulptur, signerad samt daterad 1987, höjd 55 cm

398734

2016-08-09