Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROBERT MELIN (född 1963): Omfamningen, signerad R. Melin, olja på duk, 92x92 cm
duklagning
398738
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här