Sigurd Ressell "Falcon"

Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell
Sigurd Ressell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIGURD RESSELL, fåtöljer, 1 par, "Falcon", Vante Möbler Norge, klädsel i ljusbrunt skinn, ca 1970, sitthöjd 35-45 cm
Bord "Falcon" medföljer, höjd ca 46, diameter 89,5 cm

Smärre slitage och fläckar. Bordsskiva med nagg samt repor.

398749

2016-08-10