Wilhelm Hundt

 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM HUNDT (f. 1899): S/S Portos i Sundsvalls hamn (Kolbåten), signerad Hundt, olja på pannå, 51x62 cm

398751

2016-08-09