Sylvia Leuchovius

Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS, väggskulptur, ägg och fiskfat, Rörstrand, glaserat stengods, signerade, äggets höjd ca 9 cm, fiskfatet 37x17 cm

väggskulptur skadad, slitage

398753

2016-08-12