Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BEGRAVNINGSSKED, silver, Pehr Zethelius (mästare i Stockholm 1766-1810), Stockholm 1804, Jac Ramsell Född 5/16 Sept 1720, Död d. 23 April 1804, längd ca 23,5 cm
Förgyllning med slitage
398763
2016-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här