Råttsvanssked

Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked
Råttsvanssked

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÅTTSVANSSKED, silver, England 1700-tal, längd 21 cm

Äldre gravyr, slitage

398766

2016-08-10