Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR NYLUND, figuriner två stycken, pingviner, Rörstrand, stengods, signerade, höjd ca 14-25 cm
smärre slitage
398775
2016-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här