Vaser majolika

Vaser majolika
Vaser majolika
Vaser majolika
Vaser majolika
Vaser majolika
Vaser majolika

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 3 stycken, 1800-talets slut, majolika, dekor av drakar, höjd ca 35 cm

skador, sprickor, slitage

398782

2016-08-13