Paul René Gaugin

Paul René Gaugin
Paul René Gaugin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Tupp, signerad och daterad 1956, 65/260, färglitografi, bladmått ca 69x51 cm

398791

2016-08-10