George Chambers

George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEORGE CHAMBERS (1803-1840): Segelbåt vid kusten, England, signerad G Chambers, olja på pannå, ca 25x33 cm

398795

2016-08-10