Fåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, mahogny, 1900-talets andra hälft, lösa sitt- och ryggkuddar, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar, textilskador

398797

2016-08-10