Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
TALLRIKAR, FAT MED HÄNKLAR, 3 dlr., tenn, 1800-tal, Sverige och England, tallrikarna stämplade Hans Petter Nelander (1829-1839), Arboga, 1837, diameter ca 21,5 cm
Slitage, repor
398801
2016-08-10