Sideboard "Trio" Troeds

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, "Trio", design Nils Jonson, Troeds, 5 lådor samt skjutbara skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan i björk, etikettmärkt, höjd ca 80, 191x44 cm

Smärre slitage och fläckar

398802

2016-08-10