Sideboard "Trio" Troeds
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, "Trio", design Nils Jonson, Troeds, 5 lådor samt skjutbara skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan i björk, etikettmärkt, höjd ca 80, 191x44 cm
Smärre slitage och fläckar
398802
2016-08-10