Vättar
Valmis
2016-08-10
398807
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VÄTTAR, 1 par, bemålat trä, 1900-talets andra hälft, signerade och daterade RM -85, längd ca 30 cm